Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Для українських сценаристів та продюсерів стартувала грантова програма від Української кіноакадемії та Netflix

09 квітня, 22:56

Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix оголосила про проведення Програми «Грантова Програма: Розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами EAVE». Її мета — допомоги українським творцям в Україні та по всьому світу, які постраждали або були переміщені через війну, у продовженні та розвитку їхньої роботи, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики. Приймання заявок від учасників триває до 17 квітня 2024 року.

За умовами програми, 20 проєктів отримають по 10 000 доларів США на розробку сценарію кінопроєкту із командою зі сценариста та продюсера, які мають бути громадянами України. Всі сценарії Українська кіноакадемія перекладе англійською мовою наприкінці програми.

Водночас для грантоотримувачів проведуть серію ексклюзивних онлайн-сесій з експертами EAVE, під час яких обговорюватимуться основні тенденції індустрії. Також відбудуться індивідуальні сесії від EAVE з розробки сценарію та розвитку проєкту, де розглянуть стратегії щодо фінансування та маркетингу.

До участі у програмі приймаються оригінальні повнометражні ігрові фільми, тривалістю 70 хвилин і більше, що на момент подання заявки знаходяться на стадії розробки.

Один сценарист може подати максимум один проєкт. Один продюсер може брати участь лише в одному поданому проєкті.

Проєкти оцінюватимуть чотири міжнародні галузеві  експерти, які не мають права подавати власні роботи до участі.

З повним текстом Регламенту програми та вимогами до заявників можна ознайомитися за посиланням.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати