Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Польщі категорично заперечили блокування перевізниками на кордоні військової допомоги для України

09 грудня, 13:46

У польському уряді стверджують, що перевізники, які на сьогодні продовжують блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною, не перешкоджають надходження військової допомоги для ЗСУ.

Про це пише Polsat News.

Нагадаємо, що у виданні Reuters написали про те, що українські військові на передовій відчули на собі наслідки блокади кордону з Польщею. Видання стверджує, що протести польських перевізників призвели до серйознихзатримок у постачанні військової техніки для Збройних сил України.

"Я категорично заперечую, що така ситуація мала місце. Військові колони, які перетинають кордон, – це колони у супроводі військової поліції. Вони проїжджають в абсолютно іншому режимі, як привілейовані транспортні засоби, і не є заручниками жодних протестів", наголосив заступник міністра оборони Польщі Мартін Очепа.

Своєю чергою Уповноважений уряду Республіки Польща з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин теж прокоментував звинувачення американського ЗМІ.

"Ми не маємо інформації про блокування транспортних засобів, які везуть військову допомогу Україні. Польські служби працюють на місці і здійснюють перевірку вантажівок на кордоні", підкреслив посадовець.

Жарин також зауважив, що Польща не отримувала жодних сигналів з України про те, що протести впливають на військові дії. 

"Ще раз слід повторити, що в таких ситуаціях найкращим рішенням є проведення двосторонніх переговорів, а не через засоби масової інформації", резюмував він.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати