Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Британія ввела санкції проти силовиків Ірану та Білорусі

10 грудня, 12:12

Британія ввела санкції проти силовиків Ірану та Білорусі за порушення прав людини.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство закордонних справ Британії.

"Велика Британія, США і Канада очолюють скоординовані дії проти порушників прав людини і посібників авторитарних урядів по всьому світу", – йдеться в заяві.

Зазначається, що обмеження запровадили проти низки осіб, пов'язаних з урядами, судовими органами та органами прокуратури Білорусі, Гаїті, Ірану і Сирії, за їхню участь у репресіях проти громадян винятково за реалізацію основних свобод у цих країнах.

Йдеться про таких чиновників:

  • 17 представниках білоруської судової системи, включно із суддями, прокурорами та слідчими, які займаються політично вмотивованими справами проти політичних активістів, незалежних журналістів і правозахисників;

  • 5 особах з іранської судової системи, сил безпеки і системи громадського транспорту Тегерана за їхню участь у введенні та забезпеченні дотримання закону про обов'язкове носіння хіджабу;

  • 8 осах за співучасть у звірствах проти сирійського народу, скоєних режимом сирійського диктатора Башара Асада;

  • 2 людях на Гаїті за участь у терактах у Ла-Саліні 2018 року.

Також Британія ввела санкції проти дев'яти фізичних і п'яти юридичних осіб за їхню причетність до торгівлі людьми в Камбоджі, Лаосі та М'янмі, змушуючи їх працювати на онлайн-шахрайські ферми, що дають змогу здійснювати великомасштабні шахрайства.

"Жертвам обіцяють добре оплачувану роботу, але вони піддаються тортурам або іншому жорстокому, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню. За оцінками ООН, щонайменше 120 000 осіб тільки в М'янмі змушені працювати за такими схемами", – заявили в МЗС Британії.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати