Понад пів мільярда людей можуть зіткнутися з крайньою бідністю через пандемію, - ООН
У світі понад пів мільярда людей можуть зіткнутися з крайньою бідністю через пандемію коронавірусу. Про це вже заявили ВООЗ та Світовий банк.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє сайт ООН.
Як зазначається, пандемія призвела до перебоїв у наданні медичних послуг та викликала надмірне напруження в системах охорони здоров'я. У зв'язку з цим уперше протягом десятиліття знизилося охоплення населення імунізацією, а смертність від туберкульозу та малярії зросла.
Пандемія COVID-19, швидше за все, зупинить глобальний прогрес у напрямку загального охоплення населення світу послугами охорони здоров'я.
У звітах, опублікованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Світовим банком, йдеться про те, що понад пів мільярда людей стикаються з крайньою бідністю, тому що їм доводиться платити за медичні послуги з власної кишені.
Пандемія також спровокувала найгіршу економічну кризу з 1930-х років, через що людям стає все важче оплачувати медичну допомогу, що рятує життя.
Ще до пандемії пів мільярда людей опинилися на межі крайньої бідності через виплати за медичне обслуговування. В ООН очікують, що зараз ця цифра значно вища й надалі зростатиме.
Як повідомлялося, у світі станом на ранок 12 грудня зафіксували 270 011 377 випадків зараження коронавірусом. 242 797 854 особи одужали; 5 318 327 - померли.