Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Львові відтепер є ще один музей – науки та інновацій

05 квітня, 16:48

В експозиції новоствореного закладу, що його відкрили сьогодні на вул. Січових Стрільців, 7, – близько сотні інтерактивних експонатів, частину з яких надали музеї Малої академії наук України у Києві та Цікавої науки в Одесі.

Команда Tech Startup School (структурний підрозділ НУ «Львівська політехніка»), яка облаштовувала Музей науки та інновацій у Львові, зазначає, що Мала академія наук у столиці через воєнні дії призупинила, на превеликий жаль, функціонування інтерактивного простору, тому й передала до Львова у тимчасове, до перемоги над агресором, користування магнітний міст, стіл із головоломками, дзеркальне письмо, хрестики-нулики у 3D, гру «Зав’яжи шнурок», «Єдине обличчя на двох», «Прозорий комп’ютер», «Стілець із цвяхами», квадратні колеса, магнітну рідку речовину та настінні оптичні ілюзії.

Своєю чергою, і львів'яни підготували частину експозиції, і це – колиска Ньютона, міст да Вінчі, інтерактивна пісочниця, інтерактивна підлога, що в комплекті налічує 100 ігор, торс людини, експозиції архітектурних об'єктів культурної спадщини Львова.

«Ми довго думали, чи доречно зараз відкривати цей музей, але зрозуміли, що наука й освіта завжди актуальні, – говорить директор Tech Startup School Назар Подольчак. – Освіта – це та сила, яка допомагає нам перемагати у всьому, а особливо в тій ситуації, в якій зараз перебуває Україна. Щиро дякую всім, хто долучився до цієї ініціативи. Будемо й надалі доповнювати експозицію музею, розвивати його». Також Назар Подольчак зазначає, що початок роботи Музею науки та інновацій буде зосереджено на розвантаженні думок дітей та молоді, що прибули із територій, на яких відбуваються активні воєнні дії, якісному та цікавому дозвіллі, включаючи відвідування нанолекцій, майстер-класів та багато чого іншого – корисного і цікавого.

І це насправді – крутезні пропозиції для родин з дітьми! Наприклад, наукове шоу «Хімія сніданку», воркшопи «Наука звуку» та «Можливості мого тіла», майстер-клас з біотехнології «Виділення ДНК з зерна пшениці» та читання «Давай книгодрузячитися!». Вікова категорія відвідувачів Музею науки та інновацій – 5–14 років.

Втілювачі проєкту обіцяють, що діти, які прийдуть до них, точно не сумуватимуть. Батьки, до речі, також.

Поки триває війна, вхід до музею – вільний. Єдина умова – попередня реєстрація. Зареєструватися можна тут.

А заразом дізнатися, що саме, по пунктах, пропонує новостворений у Львові Музей науки та інновацій.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Фото Романа БАЛУКА

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати