Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В Україні у чотири рази зменшилася смертність від COVID-19, - МОЗ

22 лютого, 14:47
Фото Reuters

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що, попри високі показники хворих на коронавірус, кількість госпіталізацій і померлих менша, ніж на піку попередньої COVID-хвилі.

Про це він повідомив на брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Рівень госпіталізацій в Україні вже нижчий за граничний показник адаптивного карантину у 60 осіб на 100 тисяч населення, а летальність зменшилася у 4 рази – з 2% до 0,5%. І це перша хвиля, коли на найвищих показниках добових випадків було доступно більш ніж половина ліжкового фонду з можливістю проведення кисневої терапії", - сказав Ляшко.

Міністр зауважив, що статистика смертей через коронавірусну інфекцію в Україні - це смертність "із COVID-19", а не "від COVID-19". Смертність є відкладеним показником, який починає зростати і, відповідно, спадати на 2-3 тижні пізніше, ніж випадки й госпіталізації.

"У трактуванні смертності, часто можна спостерігати маніпуляції та неправильне використання абсолютних цифр. Україна не приховує смерті, а навпаки, фіксує смертельні випадки в широкому визначенні, серед усіх хворих, навіть якщо COVID-19 був супутнім захворюванням, який загострив інші потенційно смертельні стани", - зазначив Ляшко.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати