Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Військовослужбовці Сил оборони Нової Зеландії проведуть тренінг зі знешкодження вибухонебезпечних предметів на морі для військовослужбовців Збройних Сил України – Джудіт Коллінз

16 квітня, 12:49

В рамках цього нового пакету підтримки військовослужбовці Сил оборони Нової Зеландії проведуть тренінг зі знешкодження вибухонебезпечних предметів на морі для військовослужбовців  Збройних Сил України, повідомляє Медіацентр Україна.

Про це під час Другої Чорноморської безпекової конференції  повідомила Джудіт Коллінз, міністр оборони Нової Зеландії.

«У лютому цього року  я оголосила про продовження дії мандату Збройних сил Нової Зеландії до червня 2025 року. Ця частина пакета допомоги на суму 26 мільйонів доларів також включає гуманітарну допомогу, допомогу відновлення та внесок до міжнародного фонду для України на закупівлю зброї та боєприпасів, а також нові санкції у відповідь за вторгнення, запроваджені нашим законом про санкції проти росії. Я рада, що в рамках цього нового пакету підтримки військовослужбовці Сил оборони Нової Зеландії проведуть тренінг зі знешкодження вибухонебезпечних предметів на морі для військовослужбовців  Збройних Сил України», – повідомила вона.

Джудіт Коллінз висловила сподівання, що ці тренінги допоможуть Україні у підтримці морської безпеки у Чорному морі та підтримають зусилля з дотримання міжнародних норм щодо безпечного проходження комерційного судноплавства.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати