Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В рамках ювілейного двадцятого етнофестивалю «Країна Мрій» серед низки локацій та тематичних сцен вкотре буде представлена і Кримська сцена

17 червня, 18:56
Фото mediacenter.org.ua

В рамках ювілейного двадцятого етнофестивалю «Країна Мрій» серед низки локацій та тематичних сцен вкотре буде представлена і Кримська сцена «Bağçasaray» (Бахчисарай). Про це йшлося під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

«Кримська сцена сьогодні на «Країні мрій»  – це наша відповідь колонізації, яка відбувається на півострові. І сьогодні, коли ми говоримо про представлення культури кримських татар як інтегральної частини української культури, – це важливий елемент в побудові української політичної нації», – наголосив Алім Алієв, заступник директора Українського інституту.

Як зазначила Постійна представниця Президента в АР Крим Таміла Ташева, позаяк «Країна мрій» є етнічним фестивалем, то й все, що  представлятимуть в рамках Кримської галявини та Кримської сцени «Бахчисарай» ґрунтуватиметься на етнічних традиціях кримськотатарського народу. 

Кримська галявина цьогоріч, за її словами, буде різносторонньою: літературна частина, частина, присвячена дітям, мистецькі активності, унікальні дискусії. До однієї з тематичних дискусій доєднаються як українські політики, так і Високоповажний посол Великобританії Мартін Гарріс.

Співак Ісмаїл Курт-Умер переконаний, що такі культурні проєкти є дуже важливими, особливо для кримських татар, які зараз перебувають у Криму, а також це важливо і для військових кримських татар. Культурні проєкти можуть бути дуже сильним інструментом, зокрема й для світової спільноти.

Засновник етнофестивалю «Країна мрій», музикант Олег Скрипка, наголосив, що, зокрема й такими культурними заходами наближається перемога України.

«Фестиваль має свої надбання, і звичайно, ми на свій досвід спираємось і вже не відчуваємо себе партизанами прогресивного руху  і впевнені в своїй правоті, у нас є історичні докази. Я переконаний, що і такими діями в тому числі ми наближаємо перемогу. Тоді війна визрівала, а зараз вона в активній фазі, а ми є тими лікарями, імунітетом народу і він звичайно знаходиться і в культурному прошарку. Вилікуємо, все буде добре, переможемо», – наголосив Олег Скрипка.

Зазначимо, що двадцятий ювілейний етнофестиваль «Країна Мрій» проходитиме в Києві з 21 по 23 червня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати