Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

За останній тиждень партнери оголосили про підтримку української енергосистеми на більше 1 млрд доларів, — Шмигаль

18 червня, 19:48

Вже цього місяця Україна очікує надходження 1,9 млрд євро в межах програми Ukraine Facility. Про це повідомляє Урядовий портал із посиланням на прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Крім того, після затвердження Виконавчою радою МВФ четвертого перегляду програми розширеного фінансування очікується виділення ще 2,2 млрд доларів.

«Від початку року Україна вже залучила 11,8 млрд доларів зовнішнього фінансування. Розраховуємо, що подальша підтримка буде прогнозованою та стабільною», — підкреслив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, за останній тиждень сумарний оголошений пакет підтримки для української енергосистеми склав більше 1 млрд доларів.

Сполучені Штати спрямовують через USAID 500 млн доларів додаткової енергетичної допомоги та переспрямовують ще 324 млн на відновлення енергетичної інфраструктури. Свій внесок в енергетичну стійкість України обсягом в 74 млн доларів зробить Норвегія. Частина цих коштів піде на ремонти об’єктів у Харкові та області. 14,5 млн доларів інвестує в українську енергетику Уряд Канади.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати