Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На Херсонщині завершився XXV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

18 вересня, 18:16
Фото pivdenukraine.com.ua
На Херсонщині завершився XXV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», повідомляє Український південь.
 
Про підсумки ювійлейного фестивалю написав  Олександр Книга, директор  Херсонського театру імені Миколи Куліша:
 
“І, нарешті, підсумки!
XXV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» пройшов із 8 до 16 вересня під гаслом «Ми вдома». Працювали home program у Херсоні в безпечному місці, а також guest program в інших містах країни та закордону на сценах театрів-учасників. 25-й фестиваль 8-го вересня відкрили відразу 25 театрів показами 26 вистав на 26 різних сценах!”, – Олександр Книга.
 
У межах фестивалю було заплановано 70 показів 66 вистав 68 театрів, натомість відбулося 75 показів 69 вистав 68 театрів.
 
Географія фестивалю: Португалія, Туреччина, Словаччина, Німеччина та Україна.
Відбувалися масштабні пресконференції у Києві та Одесі. Пройшов спільний захід із благодійним фондом «Бібліотечна країна» та видавництвом «Саміт-книга» у межах KyivBookFest в Pochayna Event Hall – дискусія «Культурна деокупації українських територій». Спікерами були Ростислав Карандєєв, Тарас Кремінь, Діана Трима, Юлія Бережко-Камінська та Олександр Гунько.
 
Працювали літературна сцена в 6 містах Херсоні, Одесі, Києві, Львові, Кропивницькому, Ганновері (Німеччина) та вперше в історії фестивалю (завдяки ідейникам із ГО «Десяте квітня») музична платформа в Херсоні, Одесі та Миколаєві. У їхніх межах виступили 37 письменників, художників, співаків та музикантів, а також 11 рок-гуртів.
 
Інформаційними партнерами були ЗМІ: «Суспільне Херсон», «Суспільне Миколаїв», «Суспільне Одеса», «Суспільне Кропивницький», «Суспільне Львів», «Суспільне Мовлення», «Дім», «Херсон плюс», «Радіо Культура», «Радіодім», «Кіно-Театр», «Новий день», «Україна молода», «Високий замок», «Гривна», «Український південь», «Одеське життя», «Journalist», «Місто сонця», «Переможенька», «Best in Kherson», «Music-review Ukraine», оф. сторінки НСТДУ.
 
“Фестиваль відбувався за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна!
Дякуємо кожному, хто долучився та підтримав нас! Готуємось до XXVІ «Мельпомени Таврії» у мирному Херсоні! Фото з вистави «Край» Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка”, – зазначив директор театру. .
Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати