Перейти до основного вмісту

Іран і США наступної суботи проведуть третій раунд перемовин щодо ядерної угоди

19 квітня, 22:22

Очільник іранського МЗС Аббас Аракчі заявив, що іранські та американські переговорники домовилися провести третій раунд переговорів щодо ядерної угоди вже наступної суботи, 26 квітня, в Омані.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє IRNA.

За словами Аракчі, головні учасники переговорівзустрінуться в Омані наступної суботи (26 квітня), щоб переглянути роботу, виконану експертами.

Глава МЗС Ірану також повідомив, що переговори на експертному рівні розпочнуться в середу, 23 квітня.

«Цілком природно, що експерти матимуть більше часу, щоб розібратися з деталями та розробити рамки для угоди», — сказав він, не уточнивши, де саме будуть проходити технічні переговори.

Аракчі також зазначив, що експертам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) «поки що зарано» брати участь у переговорах.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати