Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Американська компанія Northrop вироблятиме боєприпаси середнього калібру в Україні

19 червня, 13:00

Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation має намір виробляти в Україні боєприпаси середнього калібру.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Breaking Defense.

За словами представника компанії у розмові з журналістами, це відбуватиметься в рамках угоди про спільне виробництво Northrop, що стало першою публічно визнаною угодою між міністром оборони США та українським урядом.

"Ми, як ви знаєте, працювали в Україні над виробництвом боєприпасів середнього калібру. Це наш перший проект, який оплачується "українськими доларами". Ми плануємо розширити це на боєприпаси для танків, 155 мм, і інші, оскільки знаходимо інноваційні процеси", – сказав директор з міжнародного бізнесу сектору оборонних систем Northrop Дейв Бартелл.

Головний заступник помічника секретаря Державного департаменту США з військово-політичних питань Стенлі Браунна виставці озброєнь Eurosatory в Парижі підтвердив такі плани.

Під час виступу він відзначив нову програму Державного департаменту США з розвитку оборонних підприємств в Україні, яка інвестує 2 мільярди доларів у оборонно-промислову базу країни, та може відкрити двері для американсько-українського спільного виробництва.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати