Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Японія передала МВС 40 автомобілів та обладнання для розмінування

20 листопада, 17:23
Фото ОП

Уряд Японії передав МВС України 40 автомобілів і спеціальне обладнання, яке допоможе в розмінуванні територій, що постраждали від військової агресії РФ, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна із посиланням на міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка.

"Практично щомісяця уряд Японії передає нам технічне обладнання, автомобільну техніку, машини розмінування для якнайшвидшого очищення наших територій і водойм", - сказав Клименко в понеділок під час церемонії передання міжнародної технічної допомоги в Києві.

Він зазначив, що Україна планує до кінця наступного року підготувати 5 тис. саперів і піротехніків, одночасно з підготовкою необхідне оснащення військовослужбовців і рятувальників, які опікуються розмінуванням, автомобільним і спеціальним транспортом та обладнанням.

"Тому сьогодні ці 40 автомобілів і відповідне обладнання, надане урядом Японії... забезпечить нам широту і швидкість розмінування наших територій", - наголосив Клименко.

Очільник МВС додав, що уряд Японії передає обладнання Україні не тільки безпосередньо, а й через низку організацій, зокрема ООН.

У понеділок японська делегація передала 40 автомобілів, 50 металодетекторів, 150 контейнерів, рідину для вогнегасіння.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати