Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Львівській області розпочалася нова хвиля COVID-19

12 серпня, 21:35
Фото Миколи Тимченка

У Львівській області розпочалася нова хвиля COVID-19. За останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%. Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація, передає УНН.

«На Львівщині розпочалася нова хвиля коронавірусу: що слід знати жителям області. Протягом чотирьох тижнів поспіль на Львівщині фіксують зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу. Ситуація залишається стабільною і контрольованою. За інформацією Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, за останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в області пацієнтів із коронавірусом можуть лікувати 20 медичних закладів, вони забезпечені киснем та кисневими концентраторами та мають укладені угоди з НСЗУ.

Окрім того, в Львівській ОВА нагадали, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5, який ще більше заразний ніж попередній. На Львівщині випадків захворювання, викликаного новим штамом, наразі не фіксували. Найефективніший захист від хвороби – вакцинація.

4 серпня повідомлялося, що в Україні зростає кількість випадків COVID-19 та госпіталізованих.

З наближенням третьої зими з пандемією коронавірусу вчені попереджають "стомлені" уряди та населення, щоб вони готувалися до нових хвиль COVID-19.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати