Велика Британія забороняє експорт до рф фунтів стерлінгів і банкнот країн ЄС, забороняє постачання авіапального

Велика Британія впроваджує заборону на експорт до рф фунтів стерлінгів і банкнот країн ЄС, забороняє постачання авіапального, йдеться в заяві, поширеній британським урядом у четвер.
Зокрема, нові заходи включають заборону на експорт до росії або для використання в росії пального для реактивних двигунів, а також присадок до пального.
Впроваджується також заборона на експорт або використання в росії банкнот, номінованих у фунтах стерлінгів, та банкнот країн ЄС, заборона на надання або доставку таких банкнот особам, пов'язаним із росією, і для використання їх у рф.
Крім того, розширено обмежувальні заходи щодо росії в галузі надання технічної допомоги, фінансових послуг та посередницьких послуг, пов'язаних з імпортом заліза та сталі.
Впроваджуються додаткові обмеження експорту товарів і технологій, пов'язаних зі сферою нафтопереробки, найважливішими галузевими товарами. Обмеження стосуються і товарів, які можуть бути використані для виробництва хімічної та біологічної зброї.