Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Збройні сили Китаю оголосили нові військові навчання поблизу Тайваню

15 серпня, 16:29
Фото з відкритих джерел

Збройні сили Китаю оголосили про проведення нових військових навчань поблизу Тайваню на тлі візиту до самоврядного острова групи американських парламентарів.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

П’ятеро американських законодавців на чолі з сенатором Едом Маркі прибули до Тайбею з неоголошеним візитом увечері в неділю, 14 серпня. Це друга група високого рівня, яка відвідала Тайвань після візиту спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі на початку серпня.

У відповідь на новий візит до Тайваню представників американського парламенту командування Східного театру дій Народно-визвольної армії Китаю заявило, що в понеділок ним було організовано багатофункціональне спільне патрулювання в бойовій готовності та бойові навчання в морському і повітряному просторі навколо Тайваню.

В заяві командування Східного театру бойових дій армії Китаю військові навчання назвали «суворим стримуючим фактором для Сполучених Штатів і Тайваню».

З окремою заявою виступило також Міністерство оборони КНР, яке назвало США «руйнівниками миру та стабільності в тайванській протоці».

«Народно-визвольна армія Китаю продовжує навчання і підготовку до війни, рішуче захищає національний суверенітет і територіальну цілісність і рішуче придушить будь-яку форму сепаратизму «незалежності Тайваню» та іноземне втручання», - додали в оборонному відомстві.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати