Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Британія виділить близько €280 мільйонів у закупівлю та виробництво артснарядів для України

24 лютого, 15:13

Велика Британія планує інвестувати упродовж року 245 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 280 млн євро) на закупівлю та виробництво артилерійських снарядів для потреб України.

Про це інформує Рубрика, посилаючись на сайт британського уряду.

Як зазначають у комюніке, Українаостаннім часом потерпає від гострої нестачі боєприпасів.

З огляду на це Британія виділяє 245 млн фунтів стерлінгів на придбання боєприпасів та пожвавлення ланцюжків постачання, щоб забезпечити снаряди для потреб ЗСУ.

"Україна не зможе виграти війну проти РФ без підтримки міжнародної спільноти — і саме тому ми продовжуємо робити усе можливе, щоб ЗСУ могли боротися до перемоги. Майже чверть мільярда фунтів стерлінгів, виділених Великою Британією, збільшать українські запаси артилерійських боєприпасів, яких критично не вистачає. 

Разом ми забезпечимо поразку Путіна та перемогу демократії, міжнародного порядку та українського народу", наголосив міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс.

Окрім цього, британський уряд повідомив про підписання низки мільйонних контрактів між закупівельним агентством Міноборони та британською компанією Cook Defence Systems щодо придбання сотень запчастин для ремонту українських танків та іншої бронетехніки.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати