Перейти до основного вмісту

Стефанішина повідомила, що угоду про корисні копалини майже узгодили, її хочуть підписати у Вашингтоні

24 лютого, 14:55

 

Команди України та Сполучених Штатів перебувають на завершальному етапі переговорів щодо українських рідкісноземельних мінералів.

Про це написала віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України — міністерка юстиції України Ольга Стефанішина в соцмережі X, передає Рубрика.

За її словами, переговори минули "дуже конструктивно" і майже всі ключові деталі вдалося узгодити. Однак Стефанішина заявила, що команди зобов'язалися швидко завершити узгодження документа, щоб можна було його підписати.

"Ми сподіваємося, що лідери США та України якнайшвидше підпишуть і схвалять його у Вашингтоні, щоб продемонструвати нашу відданість на десятиліття вперед", — додала вона.

 

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати