Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В ООН підтвердили, що росія катувала українців до смерті

25 вересня, 17:46
Фото з сайту unn.com.ua

В ООН підтвердили, що росія застосовувала на тимчасово окупованих територіях України методи тортур, які були настільки жорстокими, що призводили до смерті деяких жертв. Про це заявив голова Комісії з розслідування подій в Україні Ерік Мозе, передає УНН з посиланням на Reuters.

Ерік Мозе повідомив Раді ООН з прав людини в Женеві, що його команда “зібрала додаткові докази, які свідчать про те, що застосування тортур російськими збройними силами в районах, які перебувають під їхнім контролем, було широко розповсюдженим і систематичним”.

“У деяких випадках тортури застосовувалися з такою жорстокістю, що призвели до смерті жертви”, — сказав він.

 

Повідомляється, що Комісія Мозе відвідала частини України, раніше утримувані російськими військами, наприклад, Херсонську та Запорізьку області. Було встановлено, що тортури застосовували переважно в центрах тримання під вартою, що перебувають у віданні російської влади.

Раніше комісія заявляла, що порушення, скоєні російськими силами в Україні, зокрема застосування тортур, можуть являти собою злочини проти людяності.

росія заперечує вчинення звірств або напад на мирне населення в Україні.

Зазначається, що росії було надано можливість відповісти на звинувачення на слуханнях ради, але на них не був присутній жоден російський представник.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати