Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Триває реалізація проєкту з вивчення військовослужбовцями ЗСУ норм Міжнародного гуманітарного права

26 вересня, 20:23
Фото Генеральний штаб ЗСУ

В рамках проєктної діяльності Женевського центру з питань урядування в секторі безпеки (#DCAF) за підтримки урядів Фінляндської Республіки та Швейцарської Конфедерації успішно триває реалізація проєкту з поглибленого вивчення військовослужбовцями Збройних Сил України норм Міжнародного гуманітарного права (#МГП). Повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

З серпня по вересень 2023 року було проведено 13 тренінгових семінарів з сержантським та старшинським складом (Сержантський корпус ЗС України), що дало можливість охопити кваліфікованими заняттями з МГП понад 500 військовослужбовців різних військових гарнізонів.

Викладацький склад, який залучається до проведення таких занять, активно взаємодіє з профільними структурними підрозділами Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, органами військового управління ЗС України та міжнародними експертами. Зазначене створює для слухачів унікальні умови для поглиблення знань з міжнародного гуманітарного права з урахуванням сучасних національних і міжнародних практик та підсилює систему підготовки особового складу Збройних Сил України. Зокрема, в частині дотримання норм МГП в умовах ведення інтенсивних бойових дій з російськими окупаційними військами.

Довідково: проєкт з поглибленого вивчення МГП за підтримки DCAF триває з лютого 2023 року. Реалізацію проєкту забезпечує ГО “Ліга офіцерів”, яка має укладений з Генеральним штабом Збройних Сил України Меморандум про співробітництво.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати