Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Музеї Івана Гончара продовжили виставку українського та кримськотатарського вбрання до 29 жовтня

26 вересня, 17:21
Фото kyivcity.gov.ua

У Музеї Івана Гончара (вул. Лаврська, 19) продовжили виставку українського та кримськотатарського вбрання «Свято» до 29 жовтня. Про це повідомляє Департамент культури КМДА.

До того ж, у п’ятницю, 29 вересня, у Музеї – День відкритих дверей, перегляд експозиції безкоштовний.

На виставці представлені зразки святкового вбрання з Полтавщини, Київщини, Слобожанщини (Харківської, Сумської, Луганської та Донецької областей), Чернігівщини, Полісся, Гуцульщини, Покуття, Буковини, Поділля та Криму. За час роботи експозиції її відвідали близько 6 000 людей.

Усі охочі можуть замовити екскурсію, під час якої музейники докладно розкажуть про особливості вбрання, його символічного призначення та використання в побуті.

Графік роботи:

  • ср – нд: 10:00 – 18:00;
  • пн – вт: вихідні.

Окрім того, 28 вересня о 14:00 в межах проєкту відбудеться дитячий квест – з «Картою Мандрівника». Взяти участь можуть дітлахи 6-12 років. В ігровому форматі діти дізнаються, які прикраси вдягали на урочистості жінки й дівчата, що було вишите на весільній сорочці хлопців, що таке кептар, намітка і горсет та багато іншого. А також довідаються, який шлях проходила сорочка від лляної стеблини до вишивання.

Реєстрація та розклад майбутніх дитячих квестів за номером: 067-501-95-56.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати