Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Перші системи автоматизованого доступу до укриттів установили в Дарницькому районі

27 червня, 16:49
Фото Укрінформ
Київ розпочав оснащення споруд цивільного захисту системами автоматизованого відкриття - перші такі системи вже встановлюють в укриттях у Дарницькому районі столиці.

Про це у Телеграмі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, передає Укрінформ.

“Київ розпочав оснащення споруд цивільного захисту системами автоматизованого відкриття. Перші такі системи вже встановлюють в укриттях у Дарницькому районі столиці”, - зазначив Кличко.

Мер зауважив, що в укритті, яке він сьогодні оглянув, майже завершили капітальний ремонт. Площа приміщення 140 м2 і розраховане укриття на понад 200 осіб.

Кличко наголосив, що, враховуючи застосування ворогом балістичних ракет, коли вибухи лунають за кілька хвилин після тривоги, важливо, щоб доступ до укриттів був безперешкодним та оперативним. І завдяки таким автоматизованим системам укриття та сховища відчинятимуться одразу після сигналу повітряної тривоги.

Загалом у Києві планують встановити системи в майже 3000 укриттів та сховищ.

Як повідомлялося, 8 червня, за рішенням Київради, місто додатково виділило на ремонт та облаштування укриттів 750 млн грн (до цього, минулого та нинішнього року, виділили 1,2 млрд грн).

Гроші будуть спрямовані, зокрема, і на встановлення автоматизованої системи доступу, на придбання 200 модульних залізобетонних укриттів швидкого розгортання.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати