Перейти до основного вмісту

Експерти Венеціанської комісії відвідали Київ для вивчення положень законопроєкту про перехідний період, - Костін

30 вересня, 14:55
Фото Reuters

Експерти Венеціанської комісії відвідали Київ для вивчення положень законопроекту про "Про основи державної політики перехідного періоду".

Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс- Україна" повідомив голова комітету Верховної Ради з питань правової політики і представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Андрій Костін.

"Експерти Венеціанської комісії минулого тижня перебували з візитом в Україні. 15-16 жовтня - на наступному засіданні Венеціанської комісії - буде підготовлено експертний висновок щодо цього законопроекту (про перехідний період - ІФ)", - розповів Костін.

За його словами, розгляд законопроекту в першому читанні, найімовірніше, відбудеться вже після висновків Венеціанської комісії.

Він також зазначив, що законопроект про перехідний період жодним чином не суперечить закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО".

Як повідомлялося, 4 серпня 2021 року Кабінет Міністрів схвалив законопроект "Про основи державної політики перехідного періоду". Документ розроблено на виконання указу президента України від 2 червня 2021 року, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки України "Про деякі питання активізації процесу мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях" й описує кроки щодо тимчасово окупованих територій після їх повернення до складу України.

Раніше законопроект було скеровано до Венеціанської комісії для отримання експертного висновку.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати