Перейти до основного вмісту

Ердоган відмовився боротися з ІДІЛ разом з РФ та Сирією

26 грудня, 16:52
Фото Reuters

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що не співпрацюватиме з коаліцією Росії, Сирії, Ірану та Іраку по боротьбі з угрупованням Ісламська держава, поки Сирію очолює президент Башар Асад, передає "Новое время".

"Сирія, Іран, Ірак і Росія в Багдаді сформували квартет союзників Туреччини і попросили приєднатися, але я сказав Володимиру Путіну, що не можу сидіти поруч з президентом (Асадом), легітимність якого викликає сумніви", - сказав Ердоган в інтерв'ю телеканалу Al Arabiya.

У той же час, кажучи про турецьких солдатів в Іраку, турецький президент заявив, що вони перебувають там для навчання іракців і прийшли туди на прохання місцевої влади.

"Коли ІД увійшла в Ірак, іракці попросили нашої допомоги, і ми сказали, що були готові. Ми попросили їх визначити місце для установки нашої бази і вони це зробили. Все почалося в березні минулого року, а в березні ми розташувалися в місті Башика", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, що у Сирії армія Асада авіаударом вбила керівника групи повстанців.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати