Перейти до основного вмісту

Гілларі Клінтон допустила можливість повторної участі у виборах президента США

30 жовтня, 09:36
Фото Reuters

Колишній Державний секретар США і перша леді Гілларі Клінтон допустила можливість повторного висунення своєї кандидатури на пост президента в 2020 році. Про це вона повідомила в інтерв'ю Recode.

"Я не готова міркувати про своє висунення в президенти в 2020 році до проміжних виборів у Конгрес 6 листопада і не побачимо, що станеться після них", - сказала Клінтон.

Тим не менш вона визнала, що хотіла б бути президентом.

"Я сподіваюся, що в січні 2021 року в Білому домі буде представник Демократичної партії", - додала вона.

Вибори президента США відбулися 8 листопада 2016 року. Гілларі Клінтон, яка балотувалася від Демократичної партії вважалася безумовним фаворитом перегонів, все ж поступилася республіканцеві Дональду Трампу.

У 2017 році вона випустила книгу "Що сталося", в якій розповіла про свою найбільшу помилку, яка не дозволила їй перемогти на виборах. У ній вона також заявила, що більше не буде балотуватися на цей пост.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати