Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Ілон Маск згадав у дописі українського конструктора Корольова як "одного з найкращих"

12 липня, 11:21

Засновник американської космічної компанії SpaceX Ілон Маск поспілкувався з родичами українського конструктора Сергія Корольова, якого вважає одним з найкращих фахівців у цій галузі.

Про це він написав у Twitter.

"Я розмовляв з сім’єю Корольова сьогодні. Він був одним з найкращих", - написав Маск.

Він також додав прізвище конструктора українською та російською мовами: Корольов/Королёв.

Онук конструктора Андрій підтвердив Інтерфаксу факт розмови. Маск також запросив їх оглянути заводи SpaceX та побувати на одному з наступних запусків, щойно поновиться авіасполучення.

"Ми розмовляли 20 хвилин, у спілкуванні він приємна, дуже весела, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він з величезною повагою ставиться до пам’яті мого дідуся, вважає його одним з великих інженерів і видатних людей свого часу", – розповів онук конструктора.

Видатний український радянський учений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор Сергій Павлович Корольов народився 30 грудня 1906 р. (12 січня 1907 р.) у Житомирі. Він вважається основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та вихід людини в космос.
  
  

  
  

  

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати