Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Кобзона позбавили звання почесного громадянина й у Полтаві

25 листопада, 13:11

Сьогодні міська рада Полтави позбавила співака Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста. Таке рішення ухвалили одноголосно, за нього проголосувало 37 депутатів.

Питання про позбавлення звання Йосипа Кобзона на розгляд міськради виніс депутат Олександр Шамота. До цього Громадський Клуб Полтави зібрав 460 підписів городян за дане рішення, йдеться у повідомленні прес-служби народного депутата  Сергія Капліна.

«Відверто антиукраїнська позиція Йосипа Кобзона стала основною причиною того, що сьогодні, з другого разу, його позбавили звання почесного громадянина Полтави. Полтаву, як духовну столицю України не може представляти людина, яка відверто підтримує сепаратистів та закликав Януковича силовим методом розігнати Євромайдан», -зазначив депутат міськради Олександр Шамота.

Народний депутат Сергій Каплін назвав цей день історичним і висловив сподівання, що приклад Полтави наслідуватимуть й інші українські міста.

«Жодне місто не має права називати своїм почесним громадянином людину, яка ненавидить нашу країну та своїми висловами розпалює розбрат. Позбавити Кобзона такого почесного звання стало справою честі для мене і полтавців», - зазначив Каплін.

Нагадаємо, що звання почесного громадянина Полтави було присвоєно Йосипу Кобзону у 2002 році. Наразі рішенням Кабінету Міністрів співаку заборонено в’їзд в Україну. Нещодавно Кобзон був призначений почесним консулом ДНР в Російській Федерації.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати