Китай оприлюднив плани освоєння Сонячної системи в найближчі 20 років

Китайські вчені оприлюднили плани з дослідження Сонячної системи у найближчі 10 - 20 років.
Відповідна презентація конструктора Лі Чуньлі була представлена на Конференції з глобального дослідження космосу, що відбулася в Пекіні, повідомляє telegraf.
У 2020 році Китай запланував відправку місії на Марс, після чого країна займеться дослідженням навколоземних астероїдів за допомогою роботизованої місії. Близько 2030 року Піднебесна запланувала відправку з Марса на Землю зразка ґрунту. Після цього Китай має намір послати станцію до Ганімед - найбільшого супутнику Юпітера у Сонячній системі.
Всі ці місії, за словами Чуньлі, вже затверджені. Окрім того, в цей час проходить узгодження ще однієї програми - відправка зонду до Урану. Китай також підтвердив плани щодо розгортання орбітальної станції Землі і місії на Місяць.
Space News відзначає, що в 2017 році країна вперше проведе експеримент на американському сегменті МКС. Партнером Пекінського університету (Китай) виступила компанія NanoRacks, на замовлення якої на станції відслідкують розвиток аномалій ДНК, що знаходиться в умовах радіації і мікрогравітації.