Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На Львівщині заповненість ліжок хворими на COVID-19 – понад 55%

20 жовтня, 15:36

Кілька останніх днів число нових виявлених інфікованих за добу у Львові та області дещо знизилося і становить менше трьох сотень. Одначе і львів’ян, і жителів Львівської області закликають не розслаблятися – бути максимально обачними, поберегти себе, бо швидка динаміка захворюваності на ковід в Україні, напевно, не омине й Львівщину.

Станом на 20 жовтня у Львові та в області коронавірусну інфекцію виявлено у 25392 осіб. 717 людей померли. 9671 пацієнт одужав.

Згідно з інформацією, що її оприлюднено на сайті Львівської облдержадміністрації, за попередню добу, 19 жовтня, госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб. Скеровано на самоізоляцію 900. 124 особи перебувають на лікуванні у відділеннях реанімації. 37 – на апаратах штучної вентиляції легень.  Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 289 мешканців Львівщини.

«У нас, на жаль, уже другий тиждень  – негативна динаміка щодо захворюваності, – зазначає керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. – Сьогодні це – 1550 хворих, що становить 55,2% зайнятості ліжкової мережі».

Найбільш заповненими медичними закладами є Центр легеневого здоров’я – 170 пацієнтів, Львівська обласна інфекційна лікарня –182, Лікарня швидкої медичної допомоги – 215 пацієнтів, Львівський госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 170 пацієнтів. Серед лікарень в районах області найбільше завантаженою є  Стебницька – 96 пацієнтів. У Стрийській міській лікарні – 112 пацієнтів.

Медик просить мешканців області дотримуватись карантинних обмежень: «На жаль, тенденції, які ми спостерігаємо, –  негативні. В нас збільшується число активних хворих, також зростає число пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування». За словами головного лікаря області, ситуація – контрольована, проте зараз усім потрібно бути як ніколи обачними – дотримуватись маскового режиму, дистанції та гігієни.

Коментує ситуацію із захворюваність на COVID-19 і міський голова Львова Андрій Садовий: «Ми  прийняли рішення про збільшення кількості ліжок для хворих на ковід. До того ж, більше підводимо точок кисню і додатково купуємо кисневі концентратори. Нам треба бути максимально готовими, щоб пережити це. У нас – повна бойова готовність».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

 

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати