Перейти до основного вмісту

Порошенко відвідав музей Checkpoint Charlie в Берліні, де відкривається експозиція про події в Україні

25 серпня, 11:12
Фото АПУ

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Німеччини відвідав Музей Checkpoint Charlie, де відкривається експозиція, присвячена подіям в Україні — Революції гідності та проведенню антитерористичної операції на сході країни. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Разом з Президентом музей відвідала мати української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, яка більше року незаконно утримується в російській в’язниці. Експозиція містить речі українки, передані її родичами, та портрет, написаний на брилі із Берлінського муру.

На виставці представлені фотографії революційних та бойових подій, українська символіка, в тому числі бойовий Прапор 95-ї бригади, світлини з активістами та військовими. Також розміщена атрибутика Революції Гідності, зокрема каски. Експозиція містить і малюнки дітей для військових.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати