Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Родичі львівських десантників знову перекрили рух на трасі Київ-Чоп

20 липня, 17:11

Cьогодні близькі і родичі бійців 80-ої аеромобільної бригади, що дислокована у Львові на вул. Стрийській, знову, вже вдруге за дві останні доби, перекрили рух на автотрасі Київ-Чоп поблизу селища Гамаліївка. Вони й надалі вимагають, аби найвище військове і політичне керівництво України надало реальну допомогу десантниками, які вже кілька діб поспіль ведуть бойові дії у зоні АТО поблизу Луганського аеропорту.  Наразі, говорять родичі, бійцям скинули тільки-но їжу. Ситуація на передовій, волають матері, досі залишається важкою. Бракує боєприпасів. Багато бійців поранені і потребують негайної допомоги. Також, кажуть, потрібно вивезти тіла загиблих. Матері вимагають негайної ротації військових, які в зоні АТО від початку березня.

Пікетувальники говорять, що готові стояти до кінця – до того часу, аж поки їхні сини не повідомлять з передової, що отримали суттєву допомогу.

Чергує на місці перекриття траси й очільник обласної міліції Львівщини Дмитро Загарія, який з розумінням ставиться до ситуації.

З обох боків траси вишикувалися величезні черги автомобілів. Водії нарікають на незручності, наголошуючи, що «перекриттям траси під Львовом проблеми не вирішити – треба їхати до Києва». Родичі їм не суперечать, але кажуть, що цього разу стоятимуть до кінця.

«День» уже повідомляв, що 18 липня родичі десантників вже перекривали цю трасу і тримали облогу близько півдоби. Розійшлися, коли почули інформацію від голови РНБО Андрія Парубія про значне поліпшення ситуації в зоні перебування львівських десантників. Тепер, кажуть родичі, інформації від високопосадовців уже не чекають і навіть у разі отримання не сприйматимуть – братимуть до уваги тільки повідомлення самих десантників, безпосередньо з місця бойових дій, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати