Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Роксолана стала найпопулярнішою українкою у вітчизняній Вікіпедії

10 січня, 18:08

Статті у Вікіпедії про Роксолану стали одими з найбільш популярних. За інформацією веб-порталу творчих, талановитих, ініціативних жінок "Жінка—УКРАЇНКА", Анастасія Лісовська цікавила читачів української енціиклопедії найбільше серед усіх жінок. На другому місці опинилась Леся Україна, а на третьому - Ліна Костенко. У п'ятірку також увійшла тележурналістка Слава Фролова та співачка Квітка Цісик.

Нагадаємо, компанія "Вікімедіа Україна" оприлюднила перелік сторінок в українській версії Вікіпедії, які стали найбільш популярними у минулому році. Так, виявилось, найбільше читачів бібліотеки цікавила література та історія. За даними компанії лідером переглядів стала сторінка про Тараса Григоровича Шевченка. Вона набрала 583 735 переглядів. На другому місці опинилась стаття про Україну (507 686 переглядів), на третьому - матеріал про турецький серіал "Величне століття. Роксолана" (431 846 переглядів). Далі у переліку йдуть: Роксолана, Львів, Леся Україна, Франко Іван Якович, Київська Русь, Київ, Дзідзьо (гурт).

Варто зазначити, що у другому десятку можна помітити статті про Чорнобильську трагедію, Першу та Другу світові війни, Голодомор тощо.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати