Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Службових осіб Укрзалізниці викрили на розкраданні 33 мільйонів, - ДФС

27 липня, 21:05
Фото: ДФС

В ході досудового розслідування кримінального провадження податкова міліція ГУ ДФС у м. Києві викрила співробітників філії «Південно – Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» у зловживанні службовим становищем та розтраті коштів на суму в розмірі майже 33 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ДФС у Facebook, передає Укрінформ

Повідомляється, що за результатами проведених аналітичних досліджень, співробітники ГУ ДФС у м. Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури встановили, що одне із підприємств документально відобразило реалізацію на адресу філії «Південно – Західна залізниця» гальмівних дисків, послуг зі збирання двигуна, заміни фільтрів, демонтажу труб на суму майже 33 млн гривень, а фактичне придбання ТМЦ не здійснювалось.

Аналізуючи фінансово-господарську діяльність підприємства-підрядника, ДФС встановила, що у 2019 році підприємство купувало виключно продукти харчування, будівельні матеріали, що підтверджує відсутність можливостей з постачання необхідних ТМЦ.

Фактично, філія «Південно – Західна залізниця», здійснюючи свою фінансово-господарську діяльність, оприбуткувала до свого бухгалтерського балансу раніше вже списані та відреконструйовані власними силами гальмівні диски, відобразивши їх фіктивне придбання від згаданого суб’єкта. У результаті злочинної схеми грошові кошти були безпідставно переведені на банківські рахунки підприємства-підрядника.

“Внаслідок таких дій службові особи філії «Південно – Західна залізниця» шляхом зловживання службовим становищем допустили розтрату або заволодіння коштами в особливо великих розмірах, а також умисно ухилилися від сплати податку на прибуток шляхом документального відображення безтоварних операцій та безпідставного завищення витрат, що призвело до фактичного не надходження до державного бюджету коштів у розмірі майже 6 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків було встановлено та вилучено бухгалтерську документацію, журнали – ордери, в яких відображається факт придбання ТМЦ та послуг у фіктивного підприємства на суму майже 33 мільйони гривень.” – зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати