Перейти до основного вмісту

ЦВК скасувала реєстрацію 4 міжнародних спостерігачів

09 квітня, 18:25
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію чотирьох офіційних спостерігачів від міжнародної неурядової організації "CANADEM" на чергових виборах Президента України.

Про це інформує прес-служба ЦВК.

"Розглянувши відповідне звернення, Комісія скасувала реєстрацію 4 офіційних спостерігачів від міжнародної неурядової організації "CANADEM" на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року", - ідеться в повідомленні.

Окрім того, ЦВК внесла зміни до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 2 закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на чергових виборах Президента України, утворених відповідно до постанови ЦВК від 12 березня 2019 року №531.

Також ЦВК внесла зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 16 територіальних виборчих округів.




  
  

  
  

  

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати