У Бірмінгемі затримали 3 людей за підозрою у причетності до теракту в Лондоні

У Бірмінгемі поліція затримала кілька осіб за підозрою у причетності до теракту біля будівлі парламенту в Лондоні, внаслідок якого загинули пʼятеро осіб та щонайменше 40 отримали поранення.
Про це повідомляє Sky News з посиланням на свої джерела.
За даними джерел, озброєні поліцейські провели обшук в одному із будинків міста по вулиці Хеглі-Роуд та перекрили кілька доріг в районі Еджбастон.
Свідок, який працює поблизу, розповів виданню Press Association: "Особа з Лондона жила тут. Вони прийшли та затримали трьох чоловіків".
Виданню Sky News стало відомо, що обшук пов'язаний із терористичною атакою в Лондоні, що сталася у середу, 22 березня, під час якої загинув співробітник поліції та ще четверо осіб.
Повідомляється, що дороги навколо адреси, де був проведений обшук, вже відкрито, але співробітники поліції залишаються на місці.
Нагадаємо, що число загиблих через теракт в Лондоні зросло до 5, поранені 40 людей.