У Глазго сьогодні стартує глобальна кліматична конференція COP26

Сьогодні у шотландському місті Глазго стартує глобальна кліматична конференція COP26.
Про це повідомляє RTE, передає Укрінформ.
Очікується, що близько 120 світових лідерів візьмуть участь у сесіях конференції в рамках дискусії щодо боротьби з глобальним потеплінням. Десятки тисяч делегатів були акредитовані на захід, що проходитиме у Глазго.
Прогнозується, що світові лідери візьмуть нові зобов’язання щодо скорочення викидів парникових газів у своїх країнах до 2030 року.
Вчені заявляють, що цей саміт - це останній шанс запобігти катастрофічній зміні клімату. Але вже з'явилися попередження, що того, що запланованих заходів, ймовірно, буде недостатньо.
Мета конференції – підтримувати рівень глобального потепління якомога ближче до мети 1,5°C, встановленої Паризькою угодою 2015 року.
Основну увагу буде зосереджено на великих економіках таких країн, як група G20, зокрема Сполучені Штати, ЄС та Китай, які відповідають за основну частину шкідливих викидів у світі.