Перейти до основного вмісту

У Китаї побудували хмарочос із 270 вітрогенераторами

30 січня, 18:55

Вітроенергетичні установки вироблятимуть досить електроенергії для того, щоб повністю забезпечити 632-метрову будівлю зовнішнім освітленням, передає Радіо «24».

Фото Reuters

Звужена форма вежі зменшує вітрові навантаження на 24%, а двошарове скляне покриття Shanghai Tower покращує теплоізоляційні властивості і пропускає всередину багато природного світла, знижуючи тим самим витрати на енергію для освітлення та опалення приміщень.

Також дощова вода, що збирається у спеціальних резервуарах, допомагає забезпечувати системи опалення і кондиціонування водою.

За використання енергозберігаючих конструкцій Shanghai Tower, будівництво якого у 2008 — 2015 роках обійшлося у 2,4 мільярда доларів і, як заплановано, повністю завершиться 2020 року, вже отримав зелений сертифікат LEED (зелений будівельний стандарт).

На 128 поверхах будівлі буде розташовано престижні офіси, різноманітні торговельно-розважальні центри й готельні номери, а на висоті 561,3 метрів передбачено оглядовий майданчик з найкращим видом на Шанхай.

Шанхайська вежа, яку було офіційно визнано Міжнародною радою з висотних будівель та міського середовища (CTBUH) другим найвищим будинком у світі, поступається лише 828-метровому хмарочосу Burj Khalifa в Дубаї.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати