Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українські школярі здобули призові місця на змаганні з астрономії та астрофізики

27 жовтня, 13:50

На першому Глобальному електронному змаганні з астрономії та астрофізики шість юних астрономів України завоювали призові місця. У змаганнях брали участь школярі з 40 країн світу.

Про це повідомляє Міністерство освіти й науки України.

"Шість юних астрономів України завоювали призові місця на I Всесвітньому електронному змаганні з астрономії та астрофізики, що проходило з 25 вересня по 23 жовтня 2020 в онлайн-режимі", - йдеться в повідомленні.

Зазначають, що в змаганнях, які відбулися в два етапи - індивідуальний і командний, брали участь 11 українських школярів.

За результатами всіх етапів змагань були визначені переможці.

Так, учні Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка - Святослав Лушней та Ірина Гонцовська, а також учень Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради Іван Дудяк - завоювали срібні медалі.

Учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Катерина Салтовець та Артем Сараєв, а також учень Рішельєвського ліцею Лев Тартаковський - бронзові.

Також учень Природно-наукового ліцею № 145 міста Києва Артем Дяченко отримав Почесну грамоту.

Повідомляють, що в командному турі в складі міжнародної команди друге місце зайняв учень Києво-Печерського ліцею №171 "Лідер" Владислав Вісневський.
  
  

  
  

  

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати