В Іспанії сьогодні ексгумують рештки Сальвадора Далі

Для встановлення батьківства жительки Жирони, "ясновидиці" Пілар Абель Мартінес за її позовом сьогодні в Іспанії ексгумують рештки відомого художника-сюрреаліста Сальвадора Далі. Про це повідомили в мерії іспанського міста Фігерас (провінція Жирона, автономне співтовариство Каталонія), де похований художник, передає Укрінформ.
"Могила художника знаходиться у театрі-музеї Сальвадора Далі, створеному ним самим у Фігерасі. Під однією з плит, якими викладено підлогу будівлі, знаходиться склеп з тілом художника. Зразок ДНК буде узятий прямо в музеї, виносити останки за його межі не будуть", - зазначало видання El Punt Avui.
Водночас на розгляді суду знаходиться позов, поданий Фондом "Гала-Сальвадор Далі", який оскаржує ексгумацію. Судове засідання призначено лише на 18 вересня.