В ОБСЄ нагадують, що переселенці та біженці повинні брати участь у позачергових виборах
В ОБСЄ нагадали Києву, що вимушені переселенці та біженці мають отримати право голосувати під час позачергових парламентських виборів. Про це заявив Кент Харстедт, спеціальний координатор місії ОБСЄ зі спостереження за виборами на Україні після зустрічі з українським повіреним у справах у Москві Русланом Німчинський, пише Російська служба ВВС.
"Українські громадяни в Росії, включаючи ті сотні тисяч людей, які були змушені бігти через бої цього року, повинні мати можливість проголосувати", - сказав Харстедт.
За його словами, у Росії перебуває від 2-3 млн. українців. Раніше для них Україна запропонувала створити декілька виборчих дільниць у найбільших містах. Такі дії Києва були сприйняті позитивно.
Зазначимо, представник ОБСЄ зустрівся з головою комітету Думи з закордонних справ Олексієм Пушкова і висловив надію, що російські депутати візьмуть участь у роботі місії спостерігачів на українських виборах.