Перейти до основного вмісту

ЄП розгляне документ по безвізу у січні 2017 року

29 листопада, 12:45

Європейський парламент збирається розпочати розгляд питання про механізм призупинення лібералізації візового режиму для третіх країн у січні 2017 року.

Про це йдеться у прогнозі ЄП щодо дат наступних засідань, відповідний графік є на сайті Європарламенту.

Згідно з прогнозом, орієнтовною датою для пленарного засідання, під час якого очікується розгляд щодо питання "Треті країни, громадяни яких підлягають або звільняються від необхідності отримання віз: механізм призупинення" у першому читанні, є 18 січня 2017 року.

Зазначимо, що згідно з рішенням Ради ЄС візова лібералізація з Україною має набути чинності лише синхронно з введенням в дію нового безпекового механізму ЄС. Він передбачає можливість призупинення дії безвізового режиму Євросоюзу з третіми країнами.

Нагадаємо, європейський комісар Йоганес Ган вважає, що в разі не надання безвізового режиму Україні Європейський союз матиме серйозні проблеми через втрату довіри.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати