Перейти до основного вмісту

Єврокомісія оштрафувала 4 виробників електроніки оштрафували

24 липня, 20:51
Фото Reuters

Європейська комісія оштрафувала чотирьох виробників споживчої електроніки - Asus, Denon & Marantz, Philips і Pioneer - за фіксування мінімальних роздрібних цін в партнерських інтернет-магазинах в порушення антимонопольного законодавства ЄС.

Про це повідомляється у прес-релізі Єврокомісії, передає Інтерфакс-Україна.

"В результаті заходів, вжитих цими чотирма компаніями, мільйони європейських споживачів платили підвищені ціни за кухонну техніку, фени, ноутбуки, навушники і багато інших продуктів, що незаконно відповідно до антимонопольним правилам ЄС", - заявила член Єврокомісії з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

Загальна сума штрафів перевищила €111 млн. Крім того, в результаті розслідування Єврокомісія з'ясувала, що інтернет-магазини продавали техніку дешевше, ніж хотілося виробникам, їх чекали штрафні заходи аж до припинення поставок.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати