Перейти до основного вмісту

Україна має підписану угоду про гарантії безпеки зі США та ще близько 30 подібних угод з іншими партнерами

28 лютого, 14:19
Фото kmu.gov.ua

Україна вже має підписану угоду про гарантії безпеки з Сполученими Штатами. Це є частиною загальної архітектури міжнародних домовленостей України щодо безпеки, що включає близько 30 угод з іншими партнерами. Про це заявив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль під час запитань до уряду, передає кореспондент УНН.

Деталі 

Гарантії безпеки — це прописаний пункт 10 про те, що ця угода попередньо входить в архітектуру наших угод , які вже існують. В нас зі Сполученими Штатами вже підписана угода про гарантії безпеки, відповідно вони є

- зазначив Шмигаль.

Також, він додав, що Україна станом на сьогодні має підписаних близько 30 угод про гарантії безпеки. 

Всі вони є підписані на рівні лідерів країн, наших партнерів. Частина з них вже працює, нам виділяють фінансові ресурси, зброю, виділяють відповідну допомогу

- прокоментував премʼєр-міністр.

Крім того, він нагадав, що з 13 лідерів ЄС, які відвідували Київ, було досягнуто ряд домовленостей, зокрема, підписання угод про гарантії безпеки.

Нагадаємо 

Раніше УНН писав, що Президент США Дональд Трамп заявив, що головною метою наразі є досягнення угоди між Україною та росією, зазначивши, що наразі важливо сконцентруватися на першій фазі щодо завершення війни.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати