Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Курсанти випускного курсу Військового інституту відвідали органи управління та прийняття рішень НАТО

29 листопада, 17:43
Фото Генеральний штаб ЗСУ

Курсанти випускного курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали органи управління та прийняття рішень НАТО, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Метою заходу стало підвищення рівня поінформованості майбутніх офіцерів Збройних Сил України про організаційну структуру, політику прийняття рішень, систему функціонування та діяльність НАТО.

Під час заходів, військовослужбовці відвідали Штаб-квартиру НАТО (м.Брюссель, Королівство Бельгія) та Стратегічне командування НАТО з операцій (м. Монс. Королівство Бельгія), "Виставку-ярмарок" партнерських навчально-тренувальних центрів в Штаб-квартирі НАТО, Королівський військовий музей та Командування ОЗС НАТО "Брунссум" (м. Брунссум, Нідерланди).

Делегація взяла участь у брифінгах. Серія брифінгів ознайомила українських курсантів, з НАТО і важливістю партнерства, а також з роллю Відділу кооперативної безпеки IMS, як лідера усієї військової співпраці в рамках партнерства між НАТО і Україною, а також з механізмами і інструментами партнерства НАТО.

У другій частині візиту, група відправилась до SHAPE. Ця частина програми передбачала додаткові брифінги про військову співпрацю НАТО з Україною і програму НАТО з оцінки і зворотного зв’язку щодо Концепції оперативної спроможності (OCC E&F), яка покликана розбудовувати, досягати і верифікувати оперативну сумісність і оперативну спроможність визначених підрозділів для того, щоб вони могли брати участь в операціях.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати