Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

04 липня, 00:00

У Харкові домовилися про створення Міжнародного консорціуму

24—30 червня ВАТ «Турбоатом» відвідали представники таджицької компанії «Сугдієн» і російської фірми «АНТ». У ході візиту гості ознайомилися з виробничою базою підприємства, а також провели переговори щодо спільних поставок обладнання на головну ГЕС (Таджикистан). Як повідомляється в прес-релізі підприємства, за підсумками переговорів досягнуто домовленостей про створення Міжнародного консорціуму для участі в тендері з модернізації Головної ГЕС, який відбудеться 8 липня. На ГЕС передбачається заміна лопаток направляючого апарату та робочого колеса із збільшенням потужності й ККД. Проект фінансує Ісламський банк розвитку, повідомляє Тетяна МАМАЛИГА.

На Тернопільщині побудують молочний комплекс, якого немає в СНД

За нинішніх економічних умов, відновлювати молочне скотарство — справа невдячна, — кажуть господарники. Проте, якщо підійти до питання з точки зору дотримання вимог СОТ і не покладатися лише на державу, то результат буде. Принаймі, на це сподіваються в ТОВ «Агро-Рось». На Тернопільщині основним видом його діяльності є рільництво, обробляють понад 3 тисячі 600 гектарів землі у восьми населених пунктах Підволочиського району, але незадовго планують серйозно зайнятися молочним скотарством. У с. Лозівка передове сільгосппідприємство розпочало будівництво високопродуктивного молочного комплексу закритого типу на 1000 голів ВРХ. Він включає не лише утримання корів, а й молокопереробний завод. Здати в експлуатацію молочний комплекс планують у 2012 році. У банківські кредити на підприємстві не вірять, то ж сподіваються на підтримку іноземних інвесторів. Такого проекту, як запевнив генеральний директор ТОВ «Агро-Рось» Олександр Самсоненко, немає ніде в СНД. «Ми направляли спеціалістів за кордон і я сам їздив до Канади дивитися проекти. Будуватимуть наш комплекс голанці. Він особливий новим підходом, технологіями, усе буде комп’ютеризовано, молоко не контактуватиме з повітрям, а одразу від корови надходитиме на завод, де виготовлятимуть пастеризоване молоко, йогурти та іншу молочну продукцію», — розповідає він. Уже цього року d підготовку проекту вклали три мільйони гривень, повідомляє Лариса ОСАДЧУК, Тернопіль.

Вітчизняний завод мінеральних вод — один із найкращих роботодавців Центральної та Східної Європи

ЗАТ «Миргородський завод мінеральних вод» (МЗМВ), який входить до складу групи компаній IDS Group, посів дев’яте місце в щорічному рейтингу найкращих роботодавців Центральної та Східної Європи в категорії «Великі компанії». Як повідомляється в прес-релізі групи компаній, МЗМВ став єдиною українською компанією, яка потрапила до даної категорії відомого дослідження, котре щорічно проводить міжнародна компанія Hewitt Associates за спонсорської підтримки Wall Street Journal Europe. «Ми надзвичайно раді, що МЗМВ потрапив до цього рейтингу й здобув визнання на рівні з провідними компаніями Центральної та Східної Європи... Наше завдання — продовжувати роботу в даному напрямку й посісти провідні позиції в рамках цього масштабного дослідження», — цитується генеральний директор IDS Group Марко Ткачук у прес-релізі. Дане дослідження проводилось у 2008/2009 рр. в 11 східно- та центральноєвропейських країнах, серед яких Австрія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Словаччина, Словенія, Туреччина, Польща, Румунія, Україна та Росія. Тема дослідження: «Як зберегти зайнятість працівників в умовах економічного спаду». У ході проекту були опитані близько 160 000 співробітників та 4000 керівників, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».

Українські виробники цементу борються з контрафактною продукцією

Найбільші українські виробники цементу мають намір посилити боротьбу з контрафактною продукцією, яка з’являється на ринку під їхніми брендами, повідомили представники ТОВ «Цемент», ВАТ «Подільський цемент», ТОВ з ІІ «Дікергофф Україна», ПАО «Хайдельбергцемент Україна», а також асоціації «Укрцемент». За словами заступника генерального директора ТОВ «Цемент» (Одеса) Мігеля Машау, в квітні на ринках будматеріалів Одеси з’явилися мішки з цементом, на яких були використані офіційні кольори та логотип підприємства. При цьому мішки, які продавалися під однією маркою цементу, містили іншу марку. Мішки важили 42-45 кг, тоді як на упаковці була вказана вага в 50 кг. За словами Машау, підприємство за даними фактами звернулося до Одеського та Київського обласних відділень Антимонопольного комітету України, Департаменту інтелектуальної власності в Києві, Одеського регіонального відділення із захисту прав споживачів, а також до Одеської прокуратури. Унаслідок вжитих заходів, Одеський господарський суд виніс рішення про заборону міським ринкам продавати мішки з незаконним використанням ТМ «ТОВ «Цемент», про арешт виявлених мішків із контрафактною продукцією, а також про заборону «відповідним компаніям» виготовлення таких мішків. Разом із тим, за словами комерційного директора ВАТ «Подольський цемент» (Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.), що входить до складу холдингу Cement Roadstone Holdings (CRH, Ірландія), Анатолія Дегтярьова, подібна ситуація з фальсифікацією інших ТМ виробників спостерігається по всій Україні. «Ця проблема нас також хвилює, тому що ми можемо підтвердити: такі випадки, зафіксовані в Одесі, спостерігалися у всіх регіонах країни», — сказав він. За словами виконавчого директора асоціації «Укрцемент» Петра Лопатєва, виробники цементу стикнулися з проблемою контрафактної продукції не вперше, одначе досвід одеського заводу наразі залишається найуспішнішим.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати