Перейти до основного вмісту

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

08 жовтня, 00:00

Нові вітчизняні шини для сільського господарства

У вересні цього року на виробництві великогабаритних шин ЗАТ «Росава» (м. Біла Церква) було вироблено три нові моделі (10.075-15.3 Ф-274, 13.6 R38 TR-07, 21.3-24 ІЯВ-79У) для сільськогосподарської техніки. Новинки успішно проходять заводські випробування і незабаром будуть поставлені на серійне виробництво. Це, зокрема, 10.075-15.3 Ф-274 — шина діагональної конструкції з універсальним малюнком протектора, яка має високі експлуатаційні характеристики на всіх типах грунтів. Застосовність: грунтообробна техніка. 13.6 R38 TR-07 — економічна шина з поліпшеними збалансованими властивостями та робочими характеристиками. Застосовність: ведучі колеса тракторів класу 1.4 ЮМЗ, МТЗ й інша сільськогосподарська техніка. 21.3-24 ІЯВ-79У — традиційний тракторний протектор із властивим йому насиченим малюнком по центру, що забезпечує хороше очищення та надійні зчіпні властивості, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».

Український бізнес вироблятиме кокс для європейського ринку в Польщі...

Дочірнє підприємство української корпорації «ІСД» — компанія ISD Polska — протягом трьох років інвестує в будівництво двох нових коксових батарей у рамках компанії Koksownia Czenstochowa Nowa 500 мільйонів злотих (Ченстохова, Польща). Необхідний обсяг фінансування забезпечують провідні польські банки. 4 жовтня в Ченстохові (Польща) відбулася урочиста церемонія закладки капсули в основу нової коксової батареї. У церемонії взяли участь голова Ради директорів Корпорації «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута, посол України в Польщі Олександр Моцик та інші. Першу коксову батарею планується ввести в експлуатацію в грудні 2009 року. Її потужність становитиме 360 тисяч тонн ливарного коксу на рік. Друга коксова батарея потужністю 260 тисяч тонн коксу на рік повинна бути побудована до кінця 2010 року. Кокс компанії постачатиметься на європейський ринок, повідомляє Тетяна МАМАЛИГА.

Iнвестиції в торговельну мережу

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) інвестує $15 мільйонів у групу «Євротек» із метою розвитку роздрібної мережі під торговельною маркою «Фреш». Як повідомляється в прес-релізі IFC, відповідну інвестиційну угоду корпорація підписала з фондом прямого інвестування Emerging Europe Growth Fund (EEGF), яким управляє компанія з управління фондами прямого інвестування Horizon Capital. Відповідно до угоди, обидві сторони інвестують по $15 мільйонів в акціонерний капітал «Євротеку». «Загальна інвестиція в розмірі $30 мільйонів допоможе компанії реалізувати плани щодо розширення своєї діяльності, направленої на розвиток однієї з сучасних мереж роздрібної торгівлі продуктами харчування в Україні», — говориться в прес-релізі. Згідно з планами розширення діяльності компанії «Євротек», до 2010 року його мережа нараховуватиме 58 магазинів.

Українсько-казахстанські ракети-носії вироблятимуться на Байконурі?

Представник конструкторського бюро «Південне» (Україна) Олександр Кашанов запропонував казахстанський стороні організувати спільне виробництво ракет-носіїв. «Базовим проектом спільної співпраці має стати конструювання та створення ракет-носіїв легкого, середнього і важкого класу», — сказав він, виступаючи на казахстансько-українській науково-практичній конференції «Сучасні космічні технології» у вівторок в Алмати. Кашанов вважає, що виготовляти ракети-носії можна на одному з підприємств, розташованих на космодромі Байконур. Із метою економії коштів, помітив він, ракети-носії можна створювати на базі ракети «Зеніт». На його думку, даний проект «має перспективи» також у рамках тристоронньої співпраці Росії, України та Казахстану. Крім того, Кашанов повідомив, що українська сторона пропонує Казахстану брати участь у ряді «глобальних проектів», зокрема в проекті з поховання радіоактивних відходів у космосі. «Існує реальна можливість створення апарату для вивозу цих відходів за межі Сонячної системи», — сказав він. Такий апарат, за словами представника КБ «Південне», можна також створити на основі «Зеніту». Говорячи про інші аспекти співробітництва Казахстану й України в космічній сфері, представник конструкторського бюро «Південне» зазначив, що в перспективі «планується створити спільні наукові школи, виробничі підприємства, системи супутникового зв’язку».

Російський бізнес може переглянути терміни реалізації проектів в Україні в зв’язку зі «складною політичною ситуацією»

ЗАТ «Інтеко» (Москва, РФ), швидше за все, перегляне терміни реалізації проектів в Україні, повідомила компанія в прес-релізі з посиланням на її президента Олену Батуріну. «Не секрет, що ситуація в Україні, в тому числі політична, є сьогодні складною. Ми поки не форсуватимемо розвиток наших проектів там. Дочекаємося покращення ситуації. Хоч самі знаєте, що слов’яни переживають будь-які ситуації, навіть найважчі, так що я переконана — в Україні ми ще успішно працюватимемо», — сказала вона в ході Міжнародної виставки комерційної нерухомості «Expo Real» у Мюнхені (Німеччина). У той же час Батуріна повідомила, що в Росії «Інтеко» не планує заморожувати свої девелоперські проекти. «Навпаки, у нас багато планів із розвитку, нарощування портфеля об’єктів, у тому числі, в регіонах Росії», — сказав вона. При цьому Батуріна повідомила про намір компанії посилити свої позиції в Росії в сфері будівництва жилої та комерційної нерухомості. Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному веб-сайті ЗАТ «Інтеко», компанії належить один проект в Україні — будівництво мікрорайону «Московський» у Києві на ділянці площею 10 га загальною площею житлової забудови 196,8 тисячі квадратних метрів. Терміни його реалізації — 2006—2009 рр.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати