До прозорості. Ще один крок
«Укрнафта» буде проводити виключно відкриті тендери на закупівлю матеріально-технічних ресурсів
З метою забезпечення максимальної публічності, прозорості та економічної вигоди у питанні закупівлі матеріально-технічних ресурсів (МТР) для виробничих потреб відкрите акціонерне товариство «Укрнафта» з листопада 2005 року переходить до практики виключно відкритих тендерів на закупівлю МТР: тендерною комісією, безпосередньо в присутності учасників тендеру, розглядаються тендерні пропозиції та за результатами проведеного тендеру оголошуються його переможці.
До участі у відкритому тендері на закупівлю МТР будуть допущені лише виробники та їх офіційні ділери, які це засвідчать оригіналом відповідного сертифікату.
На веб-сайті в мережі Інтернет (www.ukrnafta.com), як повідомляє прес-служба ВАТ «Укрнафта», буде постійно розміщуватися:
інформація про потреби товариства у МТР;
щомісячний графік засідання тендерної комісії;
оголошення про проведення тендеру (не пізніше як за 10 днів);
умови проведення тендеру (в тому числі щодо можливості подання письмової пропозиції на участь у відкритому тендері при неможливості присутності представника на засіданні тендерної комісії);
результати тендеру (протягом 5 днів).
Випуск газети №:
№204, (2005)Рубрика
Економіка