Обличчя майбутнього парламенту набуває знайомого виразу
![](/sites/default/files/main/openpublish_article/20020115/47-1-1.jpg)
Проте, не обійшлося без несподіванок. З’явилася ймовірність, що незабаром за однією депутатською «партою» сидітимуть 20-й номер списку КПУ Генпрокурор Михайло Потебенько, якого підтримує «Трудова Україна», екс-голова СБУ, що претендує на колишній округ Сергія Тiгіпка, і, наприклад, 15-й номер списку СПУ Микола Мельниченко. Проте, ще більше, ніж 15-й номер майора Мельниченка, вражає сусідство у списку «За ЄдУ!» начальника «Укрзалізниці» Георгія Кирпи (10-й номер) і власника мас-медіа Андрія Деркача, що ще не так давно «цькували» Г. Кирпу. Що при цьому відчуває «жертва» — предмет, треба вважати, окремого дослідження.
Проте суть справи тут не в емоціях, а в принципах, за якими зшивають блок влади. Поки все виглядає так, наче бути впливовим можна, не створюючи робочих місць, не залучаючи інвестицій. Треба просто перерозподіляти державні фінансові потоки на свою користь, а керівників і держслужбовців, які цьому чинять опір, закидати «компроматом». Вибори все спишуть?
Іншими словами, обличчя Верховної Ради наступного, четвертого скликання буде, ймовірно, відображати протиріччя, що роздирають вітчизняний політикум. А ось жіночим це обличчя стане навряд чи: «жіночих квот» — як правило, останніх місць у перших п’ятірках партійних списків — для цього явно недостатньо. Хіба що Всеукраїнське політичне об’єднання «Жінки за майбутнє» повторить успіх 4-річної давності Партії зелених і виявиться тим самим «неполітичним фактором», який сплутає карти «політикам».
Продовження теми на cторінці "Подробиці"
Випуск газети №:
№7, (2002)Рубрика
Панорама «Дня»