Перейти до основного вмісту

Коротко / КУЛЬТУРА

18 березня, 00:00

Квіти в гостях у сніжного березня

Цю виставку у Кременчуцькому краєзнавчому музеї можна назвати весняно-літнім салоном. Художники міста репрезентували парад натюрмортів, які радують усіма кольорами веселки. Сергій Кольба у віньєтковій композиції «Полудень» поєднує білі тюльпани, келих із червоним вином й ідилічних кошенят, які мліють у променях сонця. Пастозно написано травневі маки в декоративному натюрморті Святослава Дереки, «Святковий букет» Миколи Ханіна виконано у традиціях старих майстрів, холодним фіолетовим пломенем спалахує бузок у живопису Володимира Яковлева, а сухі трави в картині Миколи Анісімова «В майстерні», навпаки, створюють споглядальний світ тихої природи. Несподівано осмислив квіткові мотиви Віктор Кобеляцький у роботі «Еротичність. Чиста природа», а Оксана Озерна та Юрій Лукін уразили глядачів тонкими акварельними ліричними етюдами, ділиться враженнями з читачами «Дня» мистецтвознавець Ігор ДИЧЕНКО.

Інтернет належить народові

У Київській бібліотеці імені Володимира Винниченка, що міститься на вулиці Б. Хмельницького, розпочато цікавий експеримент: відкрито «народні місця» для роботи у всесвітній комп’ютерній мережі Інтернет.

Відвідувачі оцінили й низькі ціни, й дружню фахову пiдказку тих, хто допомагає новачкам потроху знайомитися з комп’ютером. Є й чимало побажань — розширювати справу, організувати курси з вивчення комп’ютера, подовжити час роботи бібліотеки у вечірні години. Самі ж організатори думають про організацію в майбутньому освітніх і наукових комп’ютерних конференцій, створення фонду різних навчальних дисків.

Поки що проект здійснюється на правах експерименту, який невдовзі дістане продовження в Київській бібліотеці імені М. Салтикова-Щедріна, що міститься на бульварі Лесі Українки. Там уже монтується необхідне обладнання, повідомляє Олена БОРИСЕНКО.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати