Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З Одеси з любов’ю

18 лютого, 00:00

Невтомний і цілком витіюватий одеський DJ Ромм, так само як і ведучі вечора — найпривабливіша парочка «Нового каналу» В’ячеслава Фролова та Сергій Армішев (однаково невимушені як у слововиливі, так і в тілорухах) не давали нудьгувати гостям закладу жодної хвилини. Втім, музична й танцювальна частини свята були лише контекстом головної події ночі: демонстрації колекцій прогресивних одеських дизайнерів. Перший же показ просто приголомшив публіку. Молодий модельєр Іван Рень репрезентував свою колекцію «Завмри, помри, воскресни» (гранично відверті яскраво-червоні вбрання, призначені чи то для кібер-панківського пляжу, чи то для садомазохістського сексу з тоталітарним ухилом) під жахливі міксти запальних пісень сталінського соціалізму.

Набагато гуманнішою (але й багатоплановішою) виявилася вже майже легендарна у столиці дизайнерка, віртуоз нескучної моди Ірина Дратва. У своєму показі, названому «Асорті», і котрий поєднав роботи з декількох колекцій, не репрезентованих у Києві, вона продемонструвала діапазон від клубного одягу до театральних костюмів. Особливу увагу викликали дивні сіро-сріблясті вбрання, що трансформувалися на подіумі з кокетливих сукеньок у естетські вечірні туалети. Ефект перетворення сукеньок-трансформерів підсилювався звучанням арії інопланетної діви з культового американо-французького фільму «П’ятий елемент» і спаленням східних пахощів.

Кульмінацією вечірки стало представлення грандіозної колекції «Динамо-кобальт» Володимира Уманенка. Попри те, що це був дебютний показ у Києві, можна сказати, що роботи цього дизайнера відомі народу більше, аніж будь-якого модельєра країни. Адже саме він є творцем виключно своєрідного стилю одягу всіх героїв улюбленого мільйонами «Маски-шоу». У вражаюче динамічному показі під музику heavy metal (!) він вихлюпнув на подіум неймовірну кількість ефектів, несподіваних ідей, конструктивних ходів і навіть трюків. Тут були й окуляри з вуаллю, і маски, і дротяні конструкції або дитяча швейна машинка на голові манекенниці, і костюм, «м’яке місце» якого прикрасив портрет багатостраждального президента Кеннеді, вирізаний iз плюшевого килимка... Чи варто дивуватися, що навіть фахівцям тяжко визначити жанр, у якому працює пан Уманенко. Мабуть, його жанр — це він сам.

Ну а завершилося свято імпровізованим зведеним хором учасників і гостей, яким диригував зоряний гість вечірки Валерій Меладзе.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати